Новини

На «Арені Львів» відбувся грандіозний Національний телепроект «Українська пісня»

28 Сер 2017
RL__2854-3

На один день стадіон «Арена Львів» став сценою – потужним майданчиком, з якого гучно та яскраво звучали найкращі сучасні українські пісні.

Фіналістами Національного телепроекту «Українська пісня 2017» стали 15 молодих виконавців з усіх куточків України: від Ужгорода – до Харкова, від Львова – до Донецька, від Тернополя – до Дніпра. Талановиті співачки, співаки та групи, яких оргкомітет проекту відібрав із близько 300 заявок від представників нової генерації української музики, того дня виступили на «Арені Львів» в одному концерті-марафоні разом із найвідомішими українськими артистами – співачкою Златою Огнєвіч, гуртами «Тартак», «Антитіла» і «Скрябін». 

Фіналістами масштабного Телепроекту «Українська пісня 2017» стали виконавці та гурти, які працюють у різних музичних жанрах: «Шосте Чуття», Double Life, Юра Самовілов, Paulman, «Степ», Натоліч, Jazzforacat, San4ito/de Joker, LUKA, ХАС, VETA Kozakova, My Ree GROUP, а також KOST.band, «Біла Вежа» і Tasha Cruz.

 Після участі у концерті-марафоні молоді виконавці не приховували свого захоплення. Так LUKA (Тернопіль-Київ) на своїй сторінці у Фейсбук написав: «Крута організація, потужний саунд… Безліч класних і нових знайомств – це все Телепроект «Українська пісня»! Дякую за можливість бути причетним до всього вище згаданого!». І гурт «Шосте Чуття» (Львів) поділився своїми враженнями: «Виступ на «Арені Львів» нас захопив і надихнув! Дякуємо, «Українській пісні» та всім глядачам! Було круто!». Рокери із київського гурту «Біла Вежа» також захоплені шоу, яке відбулося у Львові: «Дякуємо, Арена Львів! Люди, ви дивовижні! Дякуємо проекту «Українська пісня»!».

Довідка. Національний телепроект «Українська пісня / Ukrainian Song Project» започатковано торік з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів як в Україні, так і за кордоном. За словами організаторів, головне їхнє завдання – створення музичного проекту із новим українським обличчям. Проекту, який стане подією не лише для України, а й набуде міжнародного значення. Гасло Ukrainian Song Project – «Україна чекає, Україна вимагає української пісні!».

Національний телепроект «Українська пісня / Ukrainian Song Project» відбувся за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України, Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації, Благодійного Фонду «Гуманітарні ініціативи» та народного депутата України Ігоря Васюника.

 

Фото: Руслан Литвин.