Новини

Маленькі львів’яни отримали подарунки до дня Св.Миколая

21 Гру 2015
DSC_2591

Понад п’ять сотень маленьких львів’ян отримали подарунки до дня Святого Миколая від Благодійного фонду «Гуманітарні ініціативи».

Свято Миколая найочікуваніше свято для кожного з нас, особливо для малечі, адже в цей день кожен чекає на справжнє свято подарунків. За сприяння засновника Благодійного фонду «Гуманітарні ініціативи» Ігоря Васюника вдалось спакувати понад п’ять сотень подарунків для маленьких львів’ян та подарувати їм солодкі пакунки та книжечки про Чудотворця Миколая.DSC_2586Волонтери відвідали святкові літургії (в Церкві Святого Андрія Первозванного, Храмі Святих Володимира та Ольги,  Церкві Воскресіння Христового, Церкві Вознесіння Господнього, Церкві Св. Йосифа-обручникa, Храмі Благовіщення Господнього та інших храмах міста Львова), після яких відбувались вистави для дітей та вручення дітям подарунків.

Не залишились без уваги і діти учасників АТО, до яких волонтери навідались 19 грудня та передали їм солодкі пакунки до дня Святого Миколая.

Нагадаємо, також що Благодійний фонд “Гуманітарні ініціативи” долучився до щорічної благодійної акції “Подаруй дитині свято” в рамках якої 84 дитини (24 вихованці дитячого будинку «Добре серце» та 60 дітей з малозабезпечених сімей міста Львова) отримали бажані подарунки до Свята Миколая.

DSC_2548