Новини

Допомога потерпілим з Майдану

20 Бер 2014
1

Благодійний фонд “Гуманітарні ініціативи” спільно з Благодійною організацією “Українська федерація Америки” склали списки потерпілих з Майдану (львів’яни і ті, що лікуються у Львові) для надання фінансової допомоги.

“Виходячи з потреб вже допомогли шістьом: Науменко Віталій (вогнепальне поранення), Метко Богдан (отруєння газом), Мись Богдан (опіки нижніх кінцівок), Лабецький Олександр (три вогнепальні поранення), Джуринець Іван та Мишотравка Степан (ускладнення- пневмонія). Окрім того, вчора передали два інвалідні візочки в столичний клінічний санаторій «Жовтень», де проходять реабілітацію неповнолітні – потерпілі під час подій на Майдані” – повідомляє засновник благодійного фонду “Гуманітарні ініціативи” Ігор Васюник. 

На фото: Лабецький Олександр. З перших і до останніх днів жив на Майдані. Один з перших кого 19 лютого снайпери поранили.

На фото: Лабецький Олександр. З перших і до останніх днів жив на Майдані. Один з перших кого 19 лютого снайпери поранили.

Також раніше було відправлено на лікування зі Львова до Польщі постраждалого в результаті вибуху в Будинку профспілок у Києві Романа Дзівінського.  Васюник зауважив, що Генеральне консульство Польщі оперативно видало хлопцю візу на три місяці. “Наразі він пройшов перший етап лікування в спеціалізованій клініці в Польщі , яке тривало два місяці” – сказав Ігор Васюник. Силами благодійного фонду “Гуманітарні ініціативи” спільно з посольством США та благодійною організацією “Українська федерація Америки” Романа буде відправлено на лікування в Штати, де йому встановлять сучасні протези та буде пройдено подальшу реабілітацію.

На фото: Роман Дзівінський на лікуванні в Перемишлі

На фото: Роман Дзівінський на лікуванні в Перемишлі